Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JumboJet

    csendes tag

    hehe :)
    Nem igazán vagyok Online -ITT-
    tehát nincs mindenben hozzászólásom annyiféle-fajta. nem is cifrázom a cuccot tovább;
    eléggé fájó pont az életemben, hogy az EA pénzsóvár taktikája miatt ki lett radírozva az NFSW...
    a hivatkozásuk egyszerű volt: nem megfelelő grafikájú egy MMO játékhoz képest. Hát kérem.. WoW.
    ezzel elárultam mindent :DDD
    volt 2 accom; az egyiket a szülinapomon függesztették fel ( méghozzá a jobbik accomat, a rohadt népművészeti cseréptálak...) a másik a barátnőmé volt, aki nem használta onnantól.
    érdekes volt mert én azon hülyék közé tartoztam, akik naivak voltak és bevették a soha nem állunk le szöveget, így fizettem kb.30-40ezret az Accomért, hogy legyen prémium SpeedBoostom, illetve pár spéci verda...
    hát igen. én nagy... és elbuktam a "szolgáltatásukat" de ez volt az első oylan játék [NFS] ahol sok kocsim volt, és élveztem az autóimat, mert mindegyik kezelhető vala, jól néztek ki, és versenyre tudtam optimalizálni kocsikat. Voltak Achivementek, szépen oldogattam őket fel. és nem volt oylan ami megállithatott vona, cél a Bugatti 16.4 volt... az utolsó nap már úgy osztották mint a cukrot; Jó pénzért :))
    éppen szolgálatban voltam, így majdnem elfogott a bőgés amikor olvastam hogy 4 előtt kicsivel bezárták a szerókat. Csángó játék, még egy utolsó kört se tudtam vele csinálni...
    viszont van egy 1 TB os vinyóm, amin csak 160 GB adat van. a többit kirekeszti a FRAPS által készitett videók tömkelege, amit NFS Worldre pazaroltam. :R olyan részletesen igyekszem bemutatni a saját garázsomat, kocsijaim performance-ját, skilljeit, stb.. amennyire csak lehet. Éppen ezért megmutattam minden powerupomat a videóban, kártyákat, inventoryt.... sőt, még az utolsó napokban lévő Car Dealer által nyújtott összes autót is. van ezen kivül versenyről videóm, Treasure huntról, egy kissss... autós üldözés ( Pursuit) pár kör megtétele ezzel/azzal az autóval, autóeladás és autóvétel.... kvázi minden ami szerves része a Worldnek.
    ( mondhatni h nagyon nagy rajongója voltam, de most rettenetesen haragszom az EA ra!! :W )
    az NFSW neveim: KISKOCSIVAGYOK és Zuna81
    ebből az első volt a fő, saját profil, a 81-es meg az asszonypajtásé :)
    amint tudom, YouTubera felnyomom a videóim, megszerkesztve. Szeretném filmszerűen összefüzni de semmi program, semmi segitség nicnsen. úgy nehéz lesz sajna, de esetleg ha vki segit annak ezer THX és pacsi :)

    YouTube (csatorna) név: Chocky0424
    aki rajongó és tud rááldozni kicsit a szabadidejéből, az a többi rajongónak is felfedheti az általam rögzített videókat. :DDD

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    értem,értem, hogy az új NFS ben lesz online mód, meg mitó ( = mitt'omén) csak arról feledkezett meg a Zelektronik Árc, hogy eddig 150 traktort tárolhattam a garázsomban, most jó, ha megin' lesz 5 férőhely. egy ilyen mutatvány után ki akarna online játszani egy ilyen zsidó cég játékával? nembeszélve arról, hogy ismertem oylan orosz játékost aki ebbe belevert majdnem ( barokkos túlzással lehet mondani) 200ezret.
    azoknak akkor kezicsókolom? sovány vigasz, hogy jön egy ilyen, amikor annyit fizettek egy ilyen szolgáltatásér, hogy az NFS ük-ük-ük-ük-ük unokáját is ingyen kéne házhoz kapniuk.
    ami meg ultragáz; Igaz ugyan, hogy grafikailag olyannyira szép lesz, hogy nem tudod azt, hogy te most játszol, vagy télleg' egy autóban ülsz... csak... elfogynak az igazi elvek. Original versenyeket akarnak, szériaautókkal. Ez működik is a Ferrarinál. csakhogy ez egy nagyonnagy bukás, amit nem vesznek észre.
    az NFS fénykora a II széria idején volt... NFSU, NFSU2, NFSMW, NFSC, NFSPS, és ezzel lezárult. talán még a Run, és akkor jóindulatú voltam. hogy miért is??? Talán azért, mert itt utcai autókat tudtál ronggyá tuningolni, és igazi versenyek voltak! jó nagy körökkel, Hondákkal... Ma olyan versenyeket kapsz, hogy menj Maseratival egy akkora kört, mekkora a kerted. No karrier, no küzdelem... Irreális. Deee azért az EA tudja mi kell a játékosoknak. Ha lesz olyan hülye aki ezt bekajálja, akkor megérdemli az EA hogy tovább fennmaradjon a neve.

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz JumboJet #21409 üzenetére

    azt kifelejtette, hogy a Tuning opció erősen megfogyatkozik majd.

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz Crowent #21411 üzenetére

    háát..nem tudom h az EA mennyit csenget az autógyáraknak, hogy az NFSbe kerülhessenek a traktorjaik, de nagyon rossz helyen tapogatóznak... Se egy 206 os Peugeot, se Honda, Subaru és Mazda is vérszegényen... Toyotáról ne is beszéljünk. Mindent kirekesztenek a Lamborghinik, Paganik :DD
    nagyon rossz helyen tapogat az EA :))
    kiváncsi leszek a pénzsóvárgás mikor bukik orcára. I Mean... hány millió eladott példánnyal számolnak, és ebből ténylegesen mennyi fog fogyni :DDD :Y

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz Crowent #21413 üzenetére

    Én nagyon jól emléXem, hogy az első prémium autóm az egy CSLGR BMW volt. de nem tudtam megállni. megvettem az Agerát is. meg még sok mást :) Aventador... azért is lenne jó egybefűzni a videóimat egy editorral. merthogy mindről van valami :) de nem értek az editorokhoz :DDD

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz gyuszito #21415 üzenetére

    hát... átkategorizálták " Free to Play / F2P " kategóriára, ami full ingyenesen játszható. Idézőjelben..., mert a Bonus Contentért természetesen így is fizetni kell, ÉS még mielőtt valaki sajnálná őket.. azért így több volt a bevételük, és a játékosok száma mint a fizetős résznél. Hát.. minden viszonyítás kérdése. :DDD

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz JumboJet #21417 üzenetére

    Utóiratban... lekonvertáltattam a filmjeimet, így már nem 500 GB, hanem nagyjából 20. dee... mindegyik fejjel lefelé van :O :W
    tud valaki segiteni video forgatás ügyileg? ÉSS akkor felfedem a garázsomat :D

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz BrianSpilner #21420 üzenetére

    hát igen. b*** meg az EA :D

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

Új hozzászólás Aktív témák