Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eLit-MiLan

    senior tag

    válasz LamerGyuri #20697 üzenetére

    Az ünnepek közelednek, ezért a Need for Speed World előáll egy két hétig tartó eseménysorozattal - 14 karácsonyi nap. Csak annyit kell tegyél, hogy játszd a játékot és sok nyereményhez, Speed Boost-hoz juthatsz hozzá és 10 Pagani Zonda Cinque Sleigh Runner közül az egyik a tied lehet.

    Első esemény, Időtartam: December 12 – 25
    Csinálj meg 14-et mindegyikből: Gyorsulási verseny (Drag Racing), Gyémántgyűjtés (Treasure Hunt), Pursuit Outrun, Körverseny (Circuit) és Sprintverseny
    Nyeremények: Scion tC, Winter matrica, Complete rendszám, Fehér csík neon

    Második esemény, Időtartam: December 12 – 14
    Menj 90 vagy több gyorsulási versenyt. (Csak a multiplayer mód számít bele a versenybe)
    Nyeremények: Ha nyersz több mint 10 versenyt akkor kapsz egy Super Power rendszámot, ha nem akkor a Prestige rendszámra van esélyed.

    Harmadik esemény, Időtartam: December 15 – 18
    Menj 30 Home for the Holidays Sprint versenyt
    Nyeremény: 500 SpeedBoost (Accounthoz kötődő nyeremény)

    Negyedik esemény, Időtartam: December 15 – 21
    Gyűjtsd össze a gyémántokat 5 egymás utáni napon.
    Nyeremény: Fehér Gyémánt neon

    Ötödik esemény, Időtartam: December 19 – 21
    Maradj több mint 30 percet egy Pursuit Outrun-ba.
    Nyeremények: 50 szerencsés győztes egy Most Wanted rendszámot és egy BMW M3 GTR E46-ot fog kapni

    Hatodik esemény, Időtartam: December 22 – 25
    Menj 60 Körversenyt.
    Nyeremény: 7 napos cash növelő (25%)

    Utolsó esemény: Teljesítsd mind a 6 eseményt hogy te is bekerülj a sorsolásba.
    Nyeremény: Ha szerencsés vagy akkor 10 Pagani Zonda Sleigh Runner közül az egyik a tied lesz.

    Szabályok:
    - A sofőrök nyomon kell kövessék a versenyek számát
    - Ez a verseny minden Origin accra érvényes - Minden eseményt csak egy sofőrprofillal hajts végre. Tehát ha te egy accon mind a 3 profillal mész 30 kört akkor az még mindig 30-nak fog számítani tehát nem lesz érvényes a 2. Eseményen ahol 90 kör kell
    - A győztesek minimum 3 nappal lesznek kijelentve minden esemény után
    - A 2. Esemény és a 3. Esemény győztesei hétfőn, december 22.-én lesznek kijelentve
    - Az 1., 4., 5. és 6. Esemény és a főnyeremény nyertesei pénteken, Január 2-án vagy hétfőn, Január 5-én lesznek kitéve
    - A nyerteseket a hivatalos fórumon fogják kijelenteni. Facebook-on és Twitter-en a user-t fogják értesíteni a nyereménnyel kapcsolatosan
    - A nyereményeket az Originen megadott emailcímre küldik kódként kivéve a 3. Eseményt
    - A 2. Eseménybeli nyereményeket hétfőtől, December 22-től fogják átadni
    - A 3. Esemény nyertesei egyenesen az profilra kapják meg a Speed Boostot
    - Az 1., 4., 5., 6. és a főnyeremény Hétfőtől, 2015 Január 5.-étől lesznek átadva

    Forrás: NFS Hun fb oldal

    Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

Új hozzászólás Aktív témák