Hirdetés

Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    Ez a fajta látványvilág már nagyon kezd zavarni. Under 2 ben már az arcomat kapartam attól, hogy vagy sötét van, vagy esik. Könyörgöm ha már sötét, akkor mittomén essen a hó vagy a jég csak legyen valami változatosság.
    Eddig még lenyeltem a dolgot, illegális gyorsulási versenyek nem fényes nappal kerülnek megrendezésre, ezt elfogadom..
    Most itt ez a game. Azt hiszem láttam olyat, hogy valami fák mellett ment az auto nappal, de nagyon tartok attól, hogy inkább ez a sötét hangulat fog dominálni. Nem értem miért koszos nagyvárosokban versenyezni. Ezek abszulot nem olyanok, amiktől tátanám a számat. Kösz, ez már volt az under 1ben 2ben, már unom.
    Sokkal hangulatosabb lenne, ha pl valami csendes kis olasz tengerparti városkában kergetőznénk, piros cserepes háztatők, szűk meredek utcák között, azurkék égbolt alatt. Lenne 10-11 városka, nem kell nagy metropolisoknak lenniük. Hegyeken, szerpentinen keresztül menni az lenne az igazi.
    Most nem akarok belemenni abba, hogy kezd elegem lenni a fullos verdákból is, mert az egy másik történet....

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Aktív témák