Aktív témák

  • Lev Andropov

    senior tag

    válasz VladimirR #4989 üzenetére

    Na ezt fejezd be de rögtön lécci, az okos megjegyzésidet osztogasd 1 másik fórumba ok? Nem a haverod vagyok akivel igy dumálhatsz!
    Ha te 1 ilyen teljesen nüansznyi nem Neked cimzett hozzászóláson képes vagy megsértödni akkor tegyed nyugodtan 1000-el ne kimélj! HAJRÁ!!
    Attól még, hogy Neked ez szar az szar minden rossz , semmi sem jó nem kell mások kedvét elvenni az új versenymódtól :F

    ''worldrecord listan volt top10-es helyezesem'' - akkor már értem mér ajánlgattad ennyire ezt a honlapot :DDD - de hála Istennek elújságolhattad! :C
    ''masreszt basztal elolvasni amit linkeltem'' - további jó mérgelődést!

    Én nem vagyok kiváncsi a véleményedre mert Nekem Te nem vagy szimpi , ergo a viszontválaszt fölöslegesnek tartottam!

    Jah lécci többet ne szólj hozzám Én se fogok Re ok? THNX :R

  • csorlala

    tag

    Hi Srácok,

    megcsináltam végre, ma letttem a seggem és addig nyomtam amig meg nem lett. Bakker az utcsó rendőrös pálya beszarok azt hiszem kb. fél egykor kezdtem meg az első próbát szerintem volt vagy 20-30 amire végre sikerült. Közbe rájöttem hogy kurvára nem ismerem a város a szaros GPS miatt, mindent csak beállítottam hogy vigyen oda a shophoz. meghát sajna a garázsból minden versenyt el lehetett érni, az 1 azért volt király (ha jól emlékszem) mert ott k. sokat kellett a városba mozogni és fejből ment minden de itt. azt se tudtam merre kéne menni. na de sikerült.

    Kérdés: nektek nem csinál olyat a gamme hogy k. ra belassul egyik percről a másikra ugy kb. félóránként??? k. idegesítő, nem tudom miért csinálja, csak az AVG megy a game alatt, meg az ati 5.10-es, FRAPS, nvidia soundstorm és ennyi, ha van ötlet szivesen fogadom.

    Az időket mindenki a full unique-os carreraval küldi, amit pl. a burgeres challangen kaptatok???

    Hi all
    remélem kicsit megbojgatom a tábláitokat :))

    [Szerkesztve]

    csorlala - Member of PROHARDVER! MW Racing Team

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Vincsó #4997 üzenetére

    nem, nem azt mondom, hogy nem derul ki, hanem, hogy kevesbe hiteles kepet ad rola, mivel csak a palya nehany pontjan van merve a sebessege - imho hitelesebb eredmenyt ad egy sprint, vagy egy circuit, mivel itt egyetlen, akahol elkovetett hiba is meglatszik az eredmenyeden, mig speedtrap-ben ez nem feltetlenul igaz: ha meropont utan hibazol, a kovetkezo pontig ujbol fel tudsz gyorsulni a kello sebessegre
    az, hogy nincs ertelme, az sajat velemenyem - az meg, hogy mit irnak mas forumon, csak megemlitettem, s a smiley-bol kijohetett az is, hogy gonoszkodas van a dolog mogott....aztan a post folytatasanak kovetkezteben ez feledesbe merult, de mindegy is, nem ez a lenyeg
    nem azt nehezmenyeztem, hogy sok mulik a nitro belovesen, hanem hogy tobb, mulik azon, mennyivel a meropont elott kezded el nyomni neki, hogy mire a meroponthoz ersz, az osszes nitro kijojjon a gepbol, a maximalis gyorsitast elerve ezzel, mint azon, hogy egesz addig hogyan vezettel (jo, ez igy tulzas, de fentebb emlitettem, hogy egy a meropont utan elkovetett hiba kevesbe jelentos)
    egyebkent nem a meropont kijatszasarol van szo, hanem arrol, hogy a nitro egy bizonyos sebesseg felett (ugy 70-80 kmph) folyamatosan toltodik, es a toltes sebessege fuggetlen a pillanatnyi sebessegtol - igy akar minden pont elott ujratoltheted a nitrot (persze nehezkes modszer, foleg, hogy ha az ellenfel elotted er be csokken az osszsebesseged (asszem 10-zel masodpercenkent), meg latszana az osszesitesen, hogy nem voltal elso egy adott meresi ponton

    Lev kollega kierdemelte nalam ezt, tobbek kozt azzal, hogy kiforgatja, amit irok, mikor eppen nem, akkor meg fosik bele
    es nem, nem nezem le, hogy Ti ezen nyomjatok, csak mint irtam, nem vagyok kibekulve ezzel a versenytipussal - termeszetesen azon nyomjatok, ami nektek a legszimpatikusabb

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Lev Andropov #5001 üzenetére

    mit fejezzek be? probaltam tisztazni egy felreertest, mert naivan ugy veltem, hogy ez kozos erdekunk, de latom, Te nem torekszel hasonlora - mitobb, affelol is te erdeklodtel, hogy miert nezlek le, en csak kivamcsisagodat elegitettem ki....a fene sem tud elmenni rajtad
    meg egyebkent nem sertodtem, mindossze kifejeztem, mennyire elitelem azon magatartasod, hogy nem vagy kepes venni a faradtsagot, hogy tisztesseges valaszt adj, egy olyan post-ra, melyben kifejtettem, hogy miert irtam azokat, amiket megelozoen irtam (es nem a jatekkedved akartam elbaszni, ha nem erted a kulonbseget, az sem engem minosit) - naiv voltam, a legjobbat felteteleztem, sry
    (ha mar itt tartunk, Te pl tokeletesen elvetted a kedvem attol ,hogy eredmenyt publikaljak itt (tudom, erre majd jon a valasz, hogy egyebknet is le vagyok szarva, szoval ne faraszd magad a beszologatassal))

    az oldalt nem emiatt ajanlgattam, de ugy tunik kicsinyesseged nem engedi, hogy tullas azon, hogy nem mindenki onos erdekbol cselekszik - az eredmenyeim azota egyebkent torlesre kerultek (ide majd ugyis kitalalod, hogy azert, mert csiteltem), valoszinuleg azert, mert kozben koltozott egyet az egesz project (a(z altalam gunyolodasnak velt) tapsikolos szmajlidat meg annak fenyeben, hogy minden nap itt vagy, es ujsagolod jobbnal jobb eredmenyeidet, nem teljesen ertem)
    azon meg, hogy nem olvasol, nem mergelodok, ez sem engem minosit

    ha meg olyan kurva foloslegesnek tartottad a viszontvalaszt miert kellett megis beszolnod? ha nem akarsz valaszolni, maradju suru kussban, ertek abbol is, de az a ''Igazad van és kész... pont'' inkabb utalt arra, hogy vagy lusta, vagy keptelen vagy elolvasni es/vagy ertelmezni, amit irtam, viszont mindenkepp be akarsz nyogni valami frappansat - sajnalom, hogy csalodast okoztam

  • tiv83us

    veterán

    VladimirR es Lev:

    Legyetek szivesek a szemelyes konfliktusaitokkal nem ezt a topicot offolni, ha problematok van egymassal, akkor irany a RING vagy privi, vagy email, ami tetszik. A tovabbi hasonlo ezzel kapcsolatos hsz-eiteket szonelkul torolni fogom.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Kozben szepen fel is hiztunk, ugyhogy folytatas itt: [link]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Aktív témák