Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrZed001

    tag

    válasz gozi #54323 üzenetére

    "Ha képes visszacseppenést okozni az eszköz, akkor van visszatermelés a hálózatba (igaz pillanatnyi, de van)"
    Egy villanymotor is képes visszacseppenést okozni.
    Akkor most dobjuk ki az összes szivattyút? :D

    "Honnan tudod, hogy a különböző szélsőséges állapotok esetén bekövetkező reakció mi lesz?"
    Onnan hogy ismerem a belső felépítését.

    "Működik-e és a szükséges idő alatt aktivizálódik az anti-islanding visszacseppenés időpillanata esetén?"
    Ha elárulom hogy ugyanúgy megvan a VDE certificate-je (TÜV által akkreditált intézmény által, azaz TÜV-el egyenértékű), mint bármely engedélyezett termelő inverternek, akkor végre elhiszed hogy rég letaposott ösvényt próbálsz újra felfedezni :D

    "Ebben a videóban is pontosan erről beszélnek"
    Az illetőnek annyi köze van a szigetüzemhez, hogy véletlen az ő csoportjához csatlakoztam, tömtem tele szakmai anyaggal, futtattam fel ...
    Majd mikor már teljesen őrültségeket kezdett el beszélni, mint a villám dobbantottam onnan, és hoztam létre a szakmai csoportot.

    "Erre szolgálna a független bevizsgálás és ez alapján a rendszerengedély kiadása."
    Ha a TÜV certificate megvan, akkor minek is kellene bármiféle hazai rendszerengedély vagy bevizsgálás?
    A termelő rendszereknél lévő listázás is elég komolyan az átkost juttatja eszembe.
    Szerinted mit tudhat a helyi Gyurka, amit a TÜV jól fizetett profi szakemberei nem ?
    (költői kérdés volt)

    "Mivel technikailag galvanikus kapcsolatban vannak az áramkörök, így továbbra is azt mondom, hogy visszwattos átmenő rátermelő invetereknek is ugyanolyan vizsgálata és rendszerengedélye kellene legyen, mint a sima hálózatos invertereknek."
    Határeset, de nem.
    Ráadásul egy beállítás kérdése, és máris SUB helyett SBU üzemmódban csak galvanikus leválasztást követően termel fogyasztóknak (Solar+Battery/Utility).
    Netán ezt is be kívánod tiltani?
    Vagy még az USB (UPS) üzemmódot is?
    Nagyon elszaladt már az a ló ...

Új hozzászólás Aktív témák