Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz kcsa #962 üzenetére

    Nem akarnám áthozni a témát, de az önjelölt rendőrködés jól még nem sült el:
    elég, ha csak arra gondolsz, hogy a Kymco-val elkezdenéd "diktálni a tempót".
    Hiszen te "szabályos" vagy a főúton, mit akar mögötted valaki 100 fölött, nem?

    Én amúgy azt vallom, hogy a közlekedés alapvetően társasjáték. Én megyek a
    saját tempómban, többé-kevésbé betartva a szabályokat, néha leszarva azokat,
    de ha valaki megérkezik mögém, s látom, hogy haladna, lehúzódok előle. Hadd
    menjen! Ha az ő tempóját próbálom felvenni, ami esetleg nekem sok, az nekem
    veszélyes. Ha a seggemben jön, mert gyorsabb, az megint nekem veszélyes.:D
    Így összességében, úgy járok a legjobban, hogy elengedem (ha már utol ért, az
    gyanús, hogy akkor gyorsabban halad, mint én), azaz én nem "keresem a bajt".
    Megfordítva, ha "feltart", akkor nem lelökni próbálom az útról, hanem keresem a
    lehetőséget, és megelőzőm, amint lehet... Vagy visszaveszek a tempóból, mert
    esetleg oka van annak, hogy onnantól lassabban megy a forgalom. Fene tudja...
    Adott esetben "szabálytalanul" is megelőzöm, ha olyan kedvem van: és? Inkább
    ez, mint hogy elkezdjek mögötte idegeskedni, hogy hát ez meg mit csinál...:F

    Ui: sikerült vmire jutni a SpeedoHealer-rel a hosszú hétvégén? 20% nem viccel.

  • csongi

    Topikgazda

    válasz kcsa #962 üzenetére

    Reagáltam is rá ;)
    Digitxt: részben igazad van, motorral én sem szívatom magam, csak rábaszhatok :)
    Szép nem vagyok, de hülye sem. :D

Új hozzászólás Aktív témák