Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz kcsa #2838 üzenetére

    Rosszabb: belelógattam...:D Költöznék, de nem lehet. Mert minden bérbeadó
    (legalábbis eddig kettő!) teljesen idióta feltételeket akar a szerződében kikötni.

    A maradék occó házikó meg a cigánysoron volt. Csak nem reklámozták, s az
    erős bagós tulajtól bűzlött az egész ház. Meghánytuk-vetettük, nem vettük ki.
    Inkább hánytuk: "otthon" meg tegnap is, este 11-kor, mikor már lehetne ugye
    egy jót szellőztetni, mert végre kint hűvös van, normalizálódna a hőmérséklet,
    erre a hüpi szomszéd, nem rágyújt az ablakunk alatt? És ez rendszeres nála,
    ezért is akarunk elhúzni onnan: ikerháztól idiótákkal ments meg Uram minket!

    Szerk: mikor éjjel is 20+ fokok vannak, az ember nyitott ablaknál alszik, hogy
    valamennyire el lehessen viselni, erre reggel 6-kor dohányfüstre ébred. Ütném!

    Amúgy csak 3-4 családnak tesz keresztbe ezzel... Több kisgyerek is van, stb.
    Már láttam 1-2x hogy megy a kukákhoz bagózni (50 méter a feljáró nagyjából):
    valsz'eg a többiek is elküldték már a qrvaanyjába párszor az ablakuk alól, ezért
    néha tesz "szívességet". De érted: odajön a zöldövezetbe, ahol jó levegő van...
    És rágyújt. Amúgy meg a tulajt is ütném, akinek az albérlője, és ezt engedi.:O

    [ Szerkesztve ]

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz kcsa #2838 üzenetére

    Vagy villanypásztorra.... :)

    (#2837) DigitXT: ez a 800-as csettegő még az A2-be is belefér ha jól látom, nem olyan erős ez. A hangja meg a cikk szerint nagyon szolíd, az én 90-es tempómnál a menetszél sem lehet vészes még nyitott bukóban sem. Régen is abban motoroztak, csak mára lettünk papírkutyák...

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák