Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    Topikgazda

    válasz DigitXT #21943 üzenetére

    Azt akarom sugallani,Higy a kardan ket henger kevesebb koltseggel jarhat.
    Vagy egy sor 4 plusz katdan is.
    Kevesebb szopasi faktor van egy 600as turasabb motorral, mint robogoval talan. Fogyasztas kb ugyan annyi.
    Ha nem palyazna akkor robogo, de a hasznalat 80%a palya.
    Ha varosiabb lenne a hasznalat, vagy ket varos kozotti foutvonal ahol allando fekezes es totymorges van, a robogot helyeznem egyertelmuen elonybe. De jelen esetbe nalam fej-fej mellett van a ketto.
    Palya hasznalatnal napi rendszeressegnel szerintem pont olyan fontos, a 100-140,150 sebessegi tartomany kozotti dinamika, mint orszaguton a 70-100,120 kozotti. Ezert nezelodnek motorok kozott is.
    Illetve 120+ nal valoban jo a nagy kerek. :).
    Tudom, hogy el lehet lenni 100al is a palyan, de Hamar teli lesz az ember toke az agyhalott kamionosok kovetesebeol, es allando guztustalan turbolenciabol.
    Ebbol az aspektusbol javasoltam.
    De KCSA tobbet gurult ingazasba palyan, az o tapasztalata tobbet fog szamutani, mint az enyem:).

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #21943 üzenetére

    Na, remélem sikerült kiűzni a szellemet... Igaz a KOSO mérőt lekötöttem, de
    legalább eggyel kevesebb hibalehetőség, annyira nem érdekel a fordulatszám.
    Elvégre adott setup van benne, kuplung tudom, hogy szar, megy, ahogy megy.

    Kicsapatok mindjárt keszire szilentet tesztelni, nagy örömömben.:D Ahogy a
    Hondás mondás tartja: "Erdő szélén jó a kedv, ott lakik a barna medv.":))

    kcsa: ez inkább ülésspecifikus lesz.:D Egyszer olvastam valami hüle hírt, hogy
    az ürge beperelte a gyártót, mert Viagrát megszégyenítő élményt okozott (neki)
    a motorozás, és (szerinte) a gyártó hibája. (Nekem a lábam szokott zsibbadni,
    hosszabb úton néha rajtakapom magam, hogy bizony kitámasztok combból...)
    Mondjuk tudom (csak nem sejtem), hogy úgy ülök, hiszen csak úgy "érzem" a
    motort rendesen, derékszögben lerakott lábbal nem, de ez fárasztó is tud lenni.

    Burt1793: kis Maján óra szerint 145-nél engem is előzgettek, de mondjuk azon
    ritka szar óra volt, valójában (GPS) 117 volt a (majdhogynem) végsebessége.:DDD
    Tudom, hogy mondtad már, hogy mennyit csal az SH órája, de elfelejtettem.:R
    Szerk: kereső a barátom, olyat találtam, hogy óra 75 az valós 70. Szóval kb. 7%?
    Az nem rossz, viszont észre kell venni, hogy gyakorlatilag az óra 140 valós 130...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák