Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    Szóval, hogy ne csak szopóroller topic legyen...

    Ma felavattuk Maja új hengerét, és haverom CBF600-asát, végre el tudtunk menni "túrázni" egyet, külön-külön motorral. :)

    Úgy indult, hogy a Petőfi hídnál felveszem, elmegyünk a CBF-ért (Corvin/4), aztán Dobogókő, és vissza... Ebből az lett, hogy elmentünk a gépéért, majd hazajöttem gerincvédőért, fölösleges cuccokat, dobozt leraktam...

    Mondom neki, hogy furcsán viselkedik Maja, akarok keréknyomást nézni. 1,9 elől-hátul... Kevéske, de nem vészes. Megmértük, nála is hasonló értékek... Benzinkút, ha már ott vagyunk teletank, (Maja fogyasztása 100% város: 3,68L/100km). 2/2.2 Majába, 2.5/2.7 CBF-be, let's go...

    Városban CBF folyamatosan lemarad, Maja Mózest játszik... Kiértünk, Pomázon nagyobb dugó, mint Budapesten, Pilisszentkeresztig elvergődtünk, végre eltűnt az összes kocsi, meghúzom a gázt, jöhetnek a kanyarok, vizes lesz a plexi, esik az eső. Fasza... Hol vizes, hol száraz úton Dobogókőre fel, óvatosan, de azért élvezve. Megérkezünk, esik az eső... Gábor: Menjünk kajálni. Esztergom? Indulás... Elállt az első, száraz-vizes fekete-fehér aszfaltfoszlányok váltják egymást... Szépen kanyarogtunk, megnéztük a Bazilikát kívülről, majd kaja, és irány haza. Ahogy kilépünk elkezd esni... Most már haza kell menni, mindegy. Esztergomból kiérve elállt, száraz út, nyélgáz, sokfék kanyarok... Itthon tankolás... 107km;4,21L; AVG: 3,93L/100km. Elégedett vagyok. :DD Már csak alapjáratot kell szerezni. ;]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák