Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Hauptmann #12729 üzenetére

    Nagyon nagy gáz van a közlekedésben...

    Nem vagyok szabálykövető, szoktam gyorshajtani is. Mégsem érezném jogosnak a büntetést, mert bár szabálytalan vagyok néha, mindig a biztonságot tartom szem előtt. Sokan sajnos annyira nem érzik a járművüket, hogy fogalmuk sincs hol megy, mi az a holttér, mi az az index... stb. Nem körültekintőek, bénák, tapasztalatlanok... Semmi baj ezekkel, de addig ne azt cseszegessük, aki próbálna közlekedni. 70es szakaszon (Szentendrei) rendszeresen 60 körül megy a forgalom, ha trafi van 45-50ig VISSZALASSÍT... Persze, ha próbálsz haladni te vagy a bunkó köcsög. Mostanában sajnos elég türelmetlen vagyok az ilyenekkel, ez az én hibám. Első körben kezdeném azzal, hogy mindenkinek jelképes összegért kötelező vezetéstechnikai tréning, a végén osztályzással. Ha bukott, jogsi bevon, next time. Néhány évente újravizsgázás, nem úgy, hogy tudsz-e szög 50-nel balf@szkodni a belső sávban, hanem, hogy mennyire vezetsz stabilan, magabiztosan, biztonságosan...

    Persze ez sok munka RENDőri jelenlét, sok pénz... De hiszem, hogy így lehetne a statisztikát javítani.

    A biciklisek többsége meg inkább füzetet vezetne, mint drótszamarat. Sajnos nem 4WD az autó, már lenne rajta gallytörő... A múltkor egyik jobbra zöldnél átkacsázott előttem egyenesen, jobb oldalról, és amikor satuféknél rá mertem dudálni, bemutatott... Elküldtem a búsba, hallotta is a vén f.sz, de ezzel sajnos nem lehet megnevelni őket...

    Ja és a bringások miért mehetnek útra KGFB nélkül?

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák