Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskiralyok

    csendes tag

    válasz wwhy #6033 üzenetére

    ehe, én még találtam ha nem is egyböl.... (budapest)
    ya és mellesleg simán arcra adják ki a telefonokat,
    ha ugy látják hogy kereskedni akarsz rajta (ez egy amolyan képeség náluk)
    akkor simán azt mondják hogy elfogyott és közben van még..

    [ Szerkesztve ]

    Ha addig élnénk, amíg ki nem ismerjük a nőket, sosem halnánk meg

  • kiskiralyok

    csendes tag

    válasz Norbi21 #6046 üzenetére

    Hát ennyi volt gyerekek C902-it nem lehet vásárolni se rendelni mivel és most figyeljetek "egyszerüen valaki elirta az árat" ezt nem csak egy telefonbeszélgetés erösitette meg hanem vagy egy tucat azota küldtek egy mailt hogy nem értékesethetö tovább... ésén még arra gyanakodtam hogy valami reklámfogás lesz vagy mitudomén...:) Reméle nem csak én voltam ilyen szerencsés aki tudott venni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha addig élnénk, amíg ki nem ismerjük a nőket, sosem halnánk meg

  • kiskiralyok

    csendes tag

    válasz ottoyes #6103 üzenetére

    Gondoljatok bele így is mennyi c902-t adtak el... volt olyan üzlet ahol a csajszika a vodás pult mögött még fingja se volt az új árlistáról és amikor már méteres sor volt és a vevő bement 20 topival hogy vegyen c902-it fura vigyorral az arcán a csajszika oda adta fura güzü szemekkel "hogy akkor most mi a franc van" simán leirodot a képéről. Ha csak egy-kettőt is adtak el boltok-ént az is maximum 150-200db, akkor se voltak veszteségesek ebben az "akcióban" . Hisz egy akkora cég mint a vodafone a beszerzési ár jócskán alul van kb harmada mint ha SE -tol vennétek. És mobil szolgáltatok üzlet politikája nem titok nem az eladott készülékekből járnak jól, vagy tudják magukat fenntartani, hanem a sim kártyák használatából legyen az elöfizus vagy feltöltökártyás.

    Tehát nem hiszem hogy fejeknek kellett volna hullani maximum egy ejnye bejne, most valahol ül egy székben egy több diplomás marketinges mitudomén emberke és elindított egy lavinát.
    Mivel egy új árlista (szerény véleményem szerint) elfogadásához több ember jóváhagyása szükséges nem elég egy fickónak csak úgy átírni az árakat, így most indítani fognak egy belső vizsgálatot hogy mi is történt valójában, és ha cég inkább nem veri nagydobra hanem próbálja majd titokban tartani az ügyet hogy mekkora több diplomás balféket tartanak a vodánál -tisztelett a kivételnek- ezért senkit nem fog kirúgni max kapnak valami írásbeli figyelmeztetést és kész.

    Nem okoskodni akartam csak egy vélemény mert látom hogy mekkora vihart kavar ez a c902i dolog

    [ Szerkesztve ]

    Ha addig élnénk, amíg ki nem ismerjük a nőket, sosem halnánk meg

Új hozzászólás Aktív témák