Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stingy2

    senior tag

    válasz Z0C! #82988 üzenetére

    Ne haragudj, de voda ügynökök kíméljenek :). Ti mindketten voda alkalmazottak vagytok?
    Mondjuk te tuti , a kis autóversenyző haverod kétesélyes.
    Ennyire fájt, hogy beírtam, a köv. évben minden fórumon ekézem a vodát?
    Ha sales-es vagy tudod, hogy a negatív vélemény kb 8x annyi emberhez jut el, mint a pozitív.
    Már lezártam volna a témát, de amíg így foggal körömmel véditek a védhetetlent, továbbra is az a véleményem, hogy az ilyen félig-meddig rejtett , vagy inkább megtévesztő számlázás a tudatos vásárlókat nem védi meg semmitől, ez egyszerű lehúzás a vodafontól. Mert akár olyan sms-t is kaphattam volna, hogy felhívják a figyelmemet a magas roaming díjakra, majd ennek elkerülése végett felajánlják a világ napijegyüket pl. ha a világ szót elküldöm pl. a 3232 számra. Ez korrekt, ha akarom megveszem a horrordrága napi jegyüket, ha nem akkor 100 ezres számlát kapok (hogy honnan veszitek ezeket a marhaságokat? :).) Ja, egyébként a Balkánon vagy helyi adatkártyát veszek, vagy wifi. Na, most megvetették velem a semmirevaló terméküket, tetszik nem tetszik. és most ne gyertek azzal, hogy 'ménem olvastad el az sms-t? Hát azért kicsi barátaim, mert n+1-szer voltam már arrafelé, és még soha egyik telkó cég sem húzott le ilyen módszerrel, miért gyanakodtam volna? Azt meg hogy minden egyes határátlépés előtt mobilszolgáltatós szerződést olvasgassak elég életszerű.
    Ez egyáltalán nem hiszti, egyszerűen nem szeretem, ha a szolgáltató debilnek tekinti az ügyfelet, és jópénzért megvédi saját magától.
    A voda nálam ezzel totál lejáratta magát, de igyekszem majd mindenkit óvatosságra inteni ;).
    (én elengedtem, ha kibírjátok, részemről ennyi)

    INTJ

Új hozzászólás Aktív témák