Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz Bozek #44414 üzenetére

    És elősegítjük az emberek további elhülyülését, mert még szöveget értelmezni se kell... Mondjuk ha már itt tartunk, a szöveg megkívánja az ékezeteket is, amiket te kihagytál belőle..

    Szerintem meg egy szolgaltato siman huz egy vonalat, hogy mennyire kel lemenni a hycomatba, hogy egy szoveg, kozlemeny olyan egyertelmu legyen, hogy a leheto legkevesebben zaklassak kerdesekkel ezugyben az ugyfelszolgalatot. Elo szoban siman mehetne csak nelkul a mondat (a hangsulyozas segit), irasban en a tuti kedveert beleraknam a csakot (#funkcionalisanalfabetakorszaga).

    Ekezeteimmel kapcsolatban pedig van egy apro elteres, en nem tiz- szazezer ugyfelnek kuldom az irasomat, csupan ide a forumra gepelek. Nyomhatnek valami bazijo rizsat, hogy kulfoldre szakadt magyar billentyuzet nelkuli vagyok, de sajna csak annyi a helyzet, hogy lustag**i voltam magyar kiosztason is megtanulni vakon gepelni. Nem vagyok huszoneves, en meg akkor tanultam gepelni, amikor a levlistarol kicsaptak, ha ekezettel irtal, mert szetkurta a napi digestet :), szoval evvan, ezzel kell egyutt elni, en mar igy maradok :/

Új hozzászólás Aktív témák