Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubu0101

    veterán

    válasz MadMancs #57036 üzenetére

    Már meg van,át olvasgattam a szerződést.Nekem e hó 22-től lenne esedékes az első törlesztés fizetése.A vodának van 3 hónapja,hogy jóváírják a befizetett előleget,amint az teljesül,onnantól kezdik el levonni a havi fizetnivalómból
    .
    Előleg jóváírásának időtartama (hónap):3
    Amennyiben Előfizető az Előfizetői Szerződés alapján kiállított számlákat az Előfizetői Szerződés hatályba lépésétől számítva az előleg jóváírásának időtartamáig szerződésszerűen megfizeti, akkor a Szolgáltató a következő hónaptól kezdve, az általa az Előfizető részére kiállított számlák összegébe az előleget - annak összege erejéig – beszámítja, és a számlák összegét ennek megfelelően módosítja

    Hát nem lesz mákom,úgy,hogy várhatom külön majd a számlát megint,pár nap múlva,mondjuk nem értem,mért nem tudják mint más szolgáltatónál,hozzá csapni az esedékes számlához a törlesztő részletet :U :D

    …ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Új hozzászólás Aktív témák