Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Sayuar #33950 üzenetére

    De vásárolhatsz 5000-ért is. Mert ha kiszámolod az 50 MB netet, telefonálás stb, az tök simán 5k.
    Így is lehet nézni..

    Teljesen nyilvánvaló,hogy Te vagy valamelyik ismerősöd "befürdött" ezzel, mert nem ellenőrizte előre és ezért ellenzed ennyire, amit meg is értek. Valószínűleg én se örülnék.
    Zárjuk le ezt a témát szerintem, mert az egyik oldal azt hajtogatja,hogy 1000FT-ot kérnek akár 1 perc beszélgetéstért a másik oldal meg azt,hogy 1000FT-ért kérnek akár 5k vagy még nagyobb forgalomért.

    Mint írtam, egyik barátomnak NEM aktiválták előre, valószínűleg a szerződéskötéskor jelezte,hogy nem szeretné ezt. Ő viszont abba tudatba utazott ki Angliába,hogy neki él ez a szolgálatatás. Nem élt.Drága utazás lett, ő meg erre mondja,hogy "lehúzás" ,pedig 99%,hogy saját maga kérte,hogy ne aktiválják.

    Ez is user error meg az is,hogy valaki bekapcsolva hagyja, amikor tudja,hogy nem szeretné ezt igénybe venni.
    Ha be van kapcsolva, akkor viszont buksz max 1 k-t, mert utána egyből lemondod. Ha nincs bekapcsolva, akkor rengeteget bukhatsz.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák