Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Sayuar #28387 üzenetére

    Jogilag? Mit értesz te ez alatt? Ha az ÁSZF szerint rendben van, akkor ki szerint van rendben? A jogalkotó szerint? Egy frászt! Bárki írhat ÁSZF-et. Te is, én is. A jogalkotó szándéka, hogy az egyenrangú felek között kötött szerződések bizonyos keretek között legyenek és ezeket. a kereteket ki is jelöli a szabályozással és ki is kényszeríti a szankciókkal. Az ÁSZF nincs ezen keretek között, ha lehetőséget ad emberek pénzének ellenszolgáltatás nélküli eltüntetésére. Olyan szó nincs a számvitelben, hogy elveszik. Nincs ilyen. Ezt kell megérteni. Vagy van számlám, aminek egyenlege van és vásárolhatok az egyenleg terhére szolgáltatást pl. hívást kezdeményezhetek vagy parkolást fizethetek vagy a közklotyóban szarhatok stb. amíg van pénz a számlámon vagy nincs számlám, de ha nincs számlám akkor azon pénz sem lehet, mert nem létezik. Én nem időegységet vásárolok és nem 5 perc van a számlámon, ami felhasználható eddig és eddig. Az én számlámon kes van. Ha van számlám és azon pénz van, akkor az az én pénzem a durva mindenit. Ha az onnan elveszik, akkor azt valaki jogellenesen eltulajdonította és a jogalkotó feltett szándéka, hogy azt meg is bánja.
    Kitalálhat akármilyen naptári napot a Vodafone, ha nekem ott van 8k Ft-om a számlámon és azt én utaltam át oda, töltöttem fel egy vezetett számlára az nem lesz az övé, meg nem veszik el csak úgy magától jogkövető módon soha. Mese. Ha elfogy annak meg ott kell lenni a számvitelben. Mire költöttem és mikor. Ha a rendelkezésre állás költségeire költöttem, akkor szeretném látni hogy ez a költség mennyi és mikor esedékes fizetnem. Nekem ilyen ne mondjon senki, hogy "elveszik" mert a guta megüt az ilyen dumától.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák