Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    Üdvözlet!

    Koca (~~ 1-5-10 km) természetjáróként felmerült, egy igazi, kemény, majdnem mindent kibíró és -álló bakancsot vennék, téli, nedves időszakra. A nyári, meleg idő külön kérdés, ha arra is van javaslat... vagy netes szakirodalom, írjátok meg!

    A kérdést bővebben feltettem másik szaktopicban, nem másolnám be a hsz-t ide.

    Ideiglenesen nyáron egy lestrapált fehét futó- sport cipővel mászkálók, meglepően jó a talpa, jól lehet vele haladni, talán egy 5 éves Puma. Ősszel, télen meg, jajj. bőrcipővel megyek, ha nincs sár.

    ON: Dél-budai térség like, viszonylag nem fedezték fel annyira sokan, még szellős, de tetszetős. Főleg, hogy van egy részéhez tájfutó térképem is, bár anélkül is jól tájékozódom ismerős terepen. :K (ha vkinek van főként bp-i, Pest-megyei tájfutó, egyéb részletes térképe, jó minőségben, scannelve, kérem PÜben írjon rám!) Szoktam legálisan, vásárolni is, de jelenleg a kereteim beszűkültek erre.)

    Szerencsés túrázást!

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

  • pigsty

    aktív tag

    válasz Alg #1075 üzenetére

    Köszi!

    Hát biz ám örülnék, katonainak, ha 10-15kilóért adnák, úgy vennék olyat is akár, egyébként amit lehet, ápolok, vigyázok rá, független a mostoha terepre, időre szánt használattól.

    Nyilván ritkán mennék tisztán vízbe, esőben füves réten, stb, de ezek szerint, ha szinte nem éri víz, akkor is pár éven belül tönkremegy, csökken a membrán szűrő képessége?

    Az gáz, ha 50ezer körül van minőségi, épp most veszek azonos árú monitort.
    Ezt a kamáslit nem is tudtam, létezik ilyen, bár logikus. Megnézem!

    Ismerem a turistaoldalt, országosra jó is, tippnek, egyébként totál analóg, papír alapúval tájékozódom. Persze online dolgokat is lehet nyomtatni.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák