Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Nimrod #111 üzenetére

    Előnevezéssel is lehet indulni, mi is úgy csináltuk. :)
    Ezt a túra előtti hét valamelyik napján a VI. ker. Hajós u. 25 alatt lehetett megtenni. Az orvosi igazolást és a 2000 forintot kellett vinni és 5 perc alatt letudtuk a dolgot. Így nem kell végigállni a sort, azonnal neki lehet vágni.

    Kajára sokaknál beválik a szőlőcukor, csoki, energiagél, energiaital és a többi hasonló, koncentrált energiabomba. Én ezekkel inkább csak kiegészítésként élek, de az is teljesen egyénfüggő, hogy kinek mi válik be. A só-, ill. ásványianyag-pótlásra mindenesetre figyelni kell.
    Magnéziumot én is vittem, de nem tudom, milyen lett volna nélküle. Így is voltak utána rendesen gondok. :D
    Sportkrémet egyik túratárs rendszeresen használ, azt mondja lazítja az izmokat, hogy ne álljanak görcsbe. Ami még egy nagy találmány és persze eszembe sem jutott, hogy vigyek, az a nedves törlőkendő.

    Amúgy a szint alapján nem látszik, de a 40-es táv a nehezén átvisz. Dorog után csak a Gete az, ami keményebb, az is inkább lefelé. Később már semmi nehéz részre nem emlékszem.

    Írtad, hogy feladja a lábad. Ez azt jelenti, hogy annyira elfáradsz, vagy eseteg az ízületek fájdulnak meg, és azért nem tudsz többet menni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák