Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas77

    senior tag

    válasz MATEO6600 #99916 üzenetére

    A MI A1 nem támogatja az amerikai 4G sávokat. Egyedül a band5 van ott használatban, amit a készüléked tud, de én sosem találkoztam vele, pedig 22 államban jártam már.
    Kártyát bármelyik T-mobile shopban tudsz venni. Kb 5 perc alatt meg is van. Talán útlevél sem kell hozzá. A túrista kártyával 1000 belföldi percet kapsz 3 hétre + 2GB adatot. Ezt simán be lehet osztani. Én legutoljára 10GB-os csomagot használtam + sokat beszéltem is.
    Érdemes lenne beszerezned egy amerikai sávokat is támogató készüléket, mert odaát is a 4G-re gyúrnak a szolgáltatók. Erre a legalkalmasabb egy iPhone 6, vagy attól újabb. Sok helyen nincs csak 4G. Ott csak VoLTE képes telefonnal tudsz telefonálni (ezért ajánlott az iPhone).
    Én vittem magammal többek között redmi 4x-et is. Azon megy a band4, tehát volt 4G-m sok helyen.
    Amúgy a következő sávok a leggyakoribbak: B2, B4. Továbbá B12 és B17.
    Sebességileg ne legyenek nagy elvárásaid. Örülj, ha egyáltalán működik a net.
    Ha telefonálni akarsz, akkor a kapcsolási idő 8-10 mp is lehet. Ha lemész a térképről, akkor szinte egyáltalán nincs térerő. Pont, mint a filmekben... 😁

Új hozzászólás Aktív témák