Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz _NCT #3117 üzenetére

    Nos 1 nap alatt, de meglett a megoldás erre a csúnya problémára. Kezdődött azzal, hogy feltettem a feature role-ok alól ami kellett a Lync server-nek, viszont hibaüzenettel elszállt az IIS role telepítés. No mind1 gondoltam, reboot és meglátjuk valóban gáz van-e. Reboot után minden működött úgy ahogy kell ránézésre oké volt az egész. Ma kíváncsiságból újratettem a Lync server-t, hátha valami user error-os lett. Feltettem, megint ugyanaz:

    Cannot sign in because the server is temporarily unavailable. If the problem continues, please contact your support team.

    Valahol olvastam, hogy szerencsétlen Deployment ui nem indítja ám el magától az összes service-t ami a Lync-hez kell, tehát manuálisan kell elindítani. És lőn világosság, megy az IM, felhasználó be tud jelentkezni. Álmomban sem gondoltam volna, hogy amikor rányomok arra, hogy "start services" nem éppen megfelelően indítja el őket, igaz kisbetűvel a gomb alatt ott is van, hogy "azért tessék leellenőrizni, hogy minden fut-e". Azt hittem amit nem indít el, az nem is kell....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák