Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Alteran-IT #10855 üzenetére

    Na jó, most már biztos, hogy DNS hiba van, de csak most és már biztos elegem van belőle:

    "Nem sikerült feloldani egy tartományvezérlő DNS nevét abbana tartományban, amelyhez folyamatban van a csatlakozás. Ellenőrizze, hogy be-van e állítva ez az ügyfél egy olyan DNS kiszolgáló elérésére, amely fel tudja oldani a DNS neveket a céltartományban."

    A DC-n meg a DNS-nél egy csomó hibajelzés van, melyben arra hivatkozik, hogy nem tudja feloldani a nevet, mert nem az az IP van hozzárendelve, ami neki járna.... :F
    Ugyan azt az IP-t kapta meg most is, mint eddig is, eddig érdekes mód nem volt vele problémája, most pedig még IP ütközést is észlelt a hülye (routeren is fix IP-k kerülnek kiosztásra a WOL és a távoli asztal miatt).
    Most átállítottam az IP-t másra, de még mindig problémája van, tehát most már teljesen biztos vagyok benne, hogy valami probléma van a rendszerrel.

    Feri1977: Tudod mit mondok neked? Hogy ne add fel b+, mert direkt arra mennek ezek a nyomorék politikusok, hogy kimenjen minden normális ember az országból és kintről adózzon meg hozza be vissza a megkeresett drága Eurot hogy itt költse és segítse a cigányneveldét, már bocsánat a kifejezésért, de nekem is ki van már a f.szom ezekkel, meg a fenti idiótákkal is. Ráadásul már turista telepet meg menekülttábort is csinálnak ebből a szaros pöcegödörből, már minden van itt, csak magyar nincs.
    Mind arra játszik, hogy elhagyd Te is, meg sokan mások is az országot, viszont hülye is az (már bocsánat), aki inkább kimegy, ahelyett hogy talpra állna, felmenne pestre gyülekezni és leb@szná már őket onnan, mert addig nem tágulnak, a mai emberek hozzáállása meg pont olyan, hogy "á, én úgy se érek semmit ellenük, inkább nem csinálok semmit", na igen, de sokan vannak így, sok kicsi meg sokra megy, de m1. Úgy szar ez az ország, ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák