Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Füge007

    senior tag

    válasz rob210 #7618 üzenetére

    Benzinesben is van kettöstömegű lendkerék :D

    Nos nagyjaink lassun úgy csinálják, hogy bármit is veszel ne érje meg csak az államnak. Ha valaki szívott baszott nagyod a dizelel akkor én az vagyok, mégis azt az érzést mikor szószerint kilő az autó alóllad, és nem is eszik 18 litert csak dízellel tudod megoldani. Persze ven vele szívás, az nem vitás, de a benzinesekkel is akad.

    Elmondom mi a fő gond, keveset keresünk, hogy fenntartsunk egy autót! Luxus lett egy verda, és itt nem a 40 millás luxusjárgányokra gondolok.

    Füge

  • mycso

    Topikgazda

    válasz rob210 #7618 üzenetére

    Én meg így, hogy lesznek/vannak bizonyos "speciális" költségek, ha lesz rá lehetőségem, akkor is a következő autóm is dízel lesz. Nem feltétlenül a fogyasztása miatt...nekem nagyon bejön a vezethetősége.

    DE, ha már fogyasztás.
    Ugye 1-2 modern kis köbcentis benzinessel is el lehet már járni egész kevésből, cserébe nem is megy, saját véleményem szerint, használhatatlanok (nem versenyzésre gondoltam, hanem sima élethelyzetekre, ahol azért jó, ha ott van az erő).

    Ami ide sorolható, vezettem párszor egy 2003-as 1.4 75 lovas polot, na az halál, pl ilyesmi motorral nem vennék autót, az tuti

    Meg ugye van még a közepes méretű benzines esetleg ezek az új turbo-benzin csodák, amik még jól esznek, viszont ha üti neki az ember, akkor bekapkodnak 1x litert, na egy ilyen dízellel, ha rommáütöm sem tudok megetetni 8-9-nél többet.

    Ebbe a kategóriába jöhet fateromék 1.6 16v, 110lovas megane-ja, ami egyébként elég jól vezethető, rengeteget használtam, viszont ha átülök az enyémből néha hát bizony csak mosolygok rajta, valahogy már ilyen motorral sem tudnék autót elképzelni magamnak, nem beszélve arról, hogyha nyomogatja neki az ember, akkor azért 10 környékén lesz a fogyasztás városban.

    Természetesen nem vagyunk egyformák, én ez előtt csak is benzines autókat használtam, nekünk is csak az volt, egy dízelt el sem tudtam volna képzelni, viszont gyorsan megváltozott a véleményem: benzinest soha többet. (legalábbis jelenleg itt áll a véleményem ;) )

    Mondjuk, ahogy Füge007 röviden megfogalmazta, az nagyjából tökéletes. :R

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák