Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    válasz rsf #51516 üzenetére

    Köszi a választ! Nekem R-Link 2 van Megane 4-ben. Tavaly amikor vettem az autót, azt mondták, hogy nem működik még Magyarországon, majd szeptembertől fog (mármint tavaly). Úgyhogy nem is foglalkoztam vele. Csak tegnap ahogy néztem a Store-t (én amúgy az ie elejű, ergo Írországi Store-be regeltem), láttam, hogy ennél a Traffic and Live-nál ki lehet választani, hol vagyok, és Mo. is van. Ezért gondoltam, hogy akkor talán már működik, és kíváncsi lettem, milyen. Én sem bízom benne túlzottan, csak van amikor vezetés közben nem tudom a telót a konzolba tenni, vagy pl. épp nem megy a Waze (vagy elfogy az adatom), akkor jól jön a gyári navi. És ha még meg lenne spékelve a traffic and live-al is, ami működik is valamennyire, nem volna rossz. De amúgy honnan szedi a közlekedési infókat? Pl. ha autópályán előttem totál beáll baleset miatt az út, leterel, mint a Waze? (Csak egy példa a sok közül, ami már előfordult többször).

    Én a Coyote-ot letöltöttem tavaly, és bár nem mélyedtem bele nagyon, de rohadt idegesítő volt. Olyan hangosan csipogott néha, hogy a frászt hozta rám. De szerintem amúgy működött, úgy emlékszem. Vagy a franc sem tudja. Tényleg kb. csak egyszer megnéztem aztán annyi.

    [ Szerkesztve ]

  • mycso

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz rsf #51516 üzenetére

    Nekem még nem r-link, de a legutolsó tomtom van (tomtom live), ez az egyedüli típus, ami "otthon" nem frissíthető.
    Erre egy évre 20.000Ft a frissítés.
    Írtam már régebben is, hogy ezt iszonyatnak tartom.

    Ha örök életre lenne ennyi, akkor talán nagy duzzogva....vagy egyszeri frissítésért elkérnének 3.000-5.000ft-ot, még ez is OK, de ez a 20K 1 évre....

    Én amúgy sokat használom az autó naviját (nekem 2012-es a térkép rajta), így néha elgondolkodom, hogy csak frissíteni kéne, de már csak elvből sem. Talán ha majd egyszer lesz egy 50%-os akció, akkor lehet átgondolom.

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák