Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Ren Hoek #26828 üzenetére

    Lehet velem van a baj, de én meglehetősen jókat szoktam mulatni azon, ahogy Rover oktat. Mondom ezt úgy, hogy voltam én is tanítvány, bár lehet a mester már nem emlékszik rá. Nos egyesek szerint inkább "büntet", dehát nem vagyunk egyformák :)

    Juteszembe, ezen speciel megfeküdtem, de rendesen :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Rover623

    félisten

    válasz Ren Hoek #26828 üzenetére

    Csak most, csak neked...ingyen... ;)

    A kérdés mégegyszer:
    Sziasztok vettem ma egy Kingmax ramot és everestbe néztem ezt írta hogy
    "nyanya"
    Kellene valamiért aggódnom?!

    Kiemeltem neked a lényeget...

    Ha vette volna a fáradtságot, és beírta volna a gugliba, hogy "RAM nyanya", akkor valószínűleg érezte volna, hogy vmi nincs rendben...még ha nem is született PC-s ismeretekkel...:U
    Ekkor, ha kicsit jobban fókuszál a monitorra, felfedezhette volna, hogy az Everest kiírás igazából "Nanya"...amit ha bepötyögött volna a gugliba, egyből a nagymúltú memcsigyártó weblapját kapta volna találatként...

    Tehát: olvasni tudni kell...írni tudni kell...másképp nem megy, még akkor sem, ha ezek a fránya számítógépek lassan mindent elvégeznek helyettünk...:C

    Amiért fontos lehet (és most szigorúan csak erre az egy esetre koncentrálva): mint bármilyen iparágban, a PC-s alkatrészek piacán is létezik a hamisítás...egy-egy betű felcserélése, egy hasonló hangzású név, egy lopott tipográfia, és máris jól bevásárolhatunk...;]
    Elég egy vicces kedvű hozzáértő, és bármilyen szarból bármilyen várat varázsolhat...
    Csak emlékeztetőül: [link]...és nem, nem Photoshop, nem a CPU-Z képernyőkép van módosítva... ;)
    Várd ki, bejön a kép, csak lassan....

    P.S.:
    ahol a gesztusokkal el lehet kerülni a félreértéseket és flémet.
    Itt pedig vannak Kattintható kódok és arcocskák...használd őket bátran...a gesztusok helyett...ahogy én... :K

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák