Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy használt alaplapot (Gigabyte GA-870A-USB3). Vettem bele 2x4 GB Kingston FLFF65F-C8KL9 NEFS memóriát. tudom, nincs rajta kompatibilitási listán, de bíztam benne hogy jó lesz.

    a probléma hogy csak 2x2 GB nak látja a lap. ha egyet kiveszek, bármelyiket, akkor 1x2 GB ot lát...

    De az igazi furcsaság nem is ez, ezt beírom annak hogy a memória nem kompatibilis a lappal. A furcsa az hogy csináltam egy tiszta windows telepítést (windows 8.1) És a rendszer nagyon furcsán viselkedik. Kb. 10 másodpercenként 20-25 másodpercre teljesen megfagy. .. a fura az hogy maga a rendszer nem fagy le tehát pl. látom a villogó kurzort, de ha mondjuk át kattintok egy másik ablakba, arra már várni kell 10 mp-et, akár.

    aztán hirtelen végrehajtódik minden amit addig próbáltam csinálni. majd 10 mp múlva kezdődik minden előről..

    Mit gondoltok ez lehet a memória miatt, vagy más gebasz is van? más hardver nem volt cserélve csak a memóriák és az alaplap. Az SDD az előző konfigurációban tökéletesen működött.

    Még annyi, hogy az alaplap bios frissítése megvolt( nem segített ), illetve rendeltem két új memória modult, mostmár a kompatibilitás listáról....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák