Új hozzászólás Aktív témák

  • #54597376

    törölt tag

    válasz cigam #19533 üzenetére

    Ok, a PBKDF2-t máshol nem láttam eddig, csak ebben az egyetlen dokumentumban amit linkeltél.

    "miért nincs ott a WEB?"
    Mert ha sticky passwordöt szeretnék használni WEBről, tehát anélkül, hogy _bármit_ is letöltsek, akkor nincs arra lehetőségem, hogy a WEBről accountot regisztráljak.

    "A 2 lépcsős azonosítás listája is költői túlzás ... a prémium, fizetős verziók megoldásait is felsorolod"
    Miért túlzás, ha van benne?
    Egyik előnye a nyílt forráskódnak, hogy saját szerveren is futtathatod. Ingyen megkapsz minden premiumot.

    "jópofa megoldása a jelmondat generátor, ugyanakkor hahó! Egy jelszókezelőről beszélünk"
    Miért fáj ha tudja? Millió alkalom volt, amikor kellett egy jelszó, és nem szerettem volna idegen gépen belépni a bitwarden fiókomba. Ilyenkor egyszerűbb egy jelmondatot telefonból kinézni és pc-n beírni.

    "Valóban van TOTP a bitwarden_fizetős_verziójában."
    Így van. Vagy esetleg saját szerver. A SP-ben pedig egyáltalán nincs.

    "Free verzió korlátozás Ez a slusszpoén. Miért a free verzióval hasonlítod össze"
    Ha a premium cuccokról írok az a baj, ha a freeről, akkor az a baj.
    Egyébként csak azért írtam, hogy ha valaki most behúzza az 1 éves licencet, az tudja, hogy mire számítson 1 év után ha nem kíván előfizetni.

Új hozzászólás Aktív témák