Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz ottkar #980 üzenetére

    "Hát én megnézném melyik üzlet engedi azt hogy sorban bontogassák fel a dobozokat"
    Igen, valószínűleg kevés helyen engedik az ilyesmit, ezért írtam bele a mondatba azt, hogy "ha van rá lehetőség".

    "Viszont az is érdekes hogy amit én vettem olcsóbb optikát azt valaki fosnak nevezte. csak nem azt várta el tőle hogy olyan legyen mint egy sokkal drágább optika?"

    Gondolom ez a mondat nem az én hozzászólásomra reflektál, mert ilyesmit én nem írtam és nem is utaltam rá.

    "Sok gyári selejt? Milyen a selejt?"
    Most tényleg el kell magyaráznom, hogy mit jelent az, hogy selejt? Főleg, hogy az előző hozzászólásomban ki is fejtettem? Ebben az esetben selejt: valamilyen okból egy normálisan összerakott darabnál jóval gyengébb képminőséget produkáló, avagy éppenséggel fókuszhibás lencse.

    "Én Pentax kitobit kaptam a géphez az is gyengécske volt mint általában ilyen műanyaghézas optika. "

    Mondjuk műanyagházas lencsékben is van jobb meg roszabb darab. Egy Pentax 16-45 F/4 pl a tapasztalatok, visszajelzések és az általam eddig látott képek alapján igencsak jó képminőséget tud produkálni. Egyébként sajna az én kitobim sem épp világbajnok, ez van.

    "Most meg rendeltem egy Sigma 50-es makrót ami ugyan EX jelzésű, na kíváncsi vagyok rá."
    Erre speciel én is. Ha meglesz, akkor majd írhatnál róla.

Új hozzászólás Aktív témák