Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Zoli bácsi #2832 üzenetére

    No. Ha ismersz Pentaxost, akkor kérj tőle kölcsön egy kitobit, nézd meg annak milyen képe van, valamint nézd meg, hogy az ő Pentaxán a tiednek milyen képe van. Ha nem ismersz Pentaxost és feljössz Pestre, akkor szerintem mi szívesen segítünk és ugyanezt a metódust le tudjuk darálni. Én nem tudom elképzelni, hogy ha centering defected van, és csálén áll a léencsetag, akkor mit igazítanak a vázhoz. Váz és objektív összehangolását front-, vagy backfocus problémánál szoktak végezni. De az is simán lehet, hogy a telefonos hölgy nem volt képben, arról tudott, hogy objektívproblémánál van ilyen hangolás, csak arról nem, hogy ilyen esetben nem ez a metódus és azt hitte, hogy most is így fognak eljárni a szervizesek. Ettől még lehet, hgoy a szervízben megnézik, szakszerűen állnak a dologhoz, a vázat nem bántják, látják, hogy rossz az objektív, és cserélve lesz. (Egyébként, ha az Euronics a forgalmazó, akkor a camera kft-nél nem fog objektívcsere történni, akkor sem, ha nyílvánvalóan hibás, ott csak javítás történhet... szóval fogalmam sincs mi van ilyenkor. Max adhatnak egy szakvéleményt, ami után az Euronics cseréli az obit. Vagy fogalmam sincs. Jó lenne az Euronics oldaláról is letisztázni ezt az ügyet.)

Új hozzászólás Aktív témák