Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Viktor0610 #2190 üzenetére

    A készletek korában sem a boltok milyenségén múltak, hanem azok elhelyezkedésén.

    Bakker, ez azért csak egy megyeszékhely összes boltja, azaz 100%. Egyikben sincs, azért ez gázos. Miért kínálat valami, ha nem kínálják? Érdemes lenne egyszer megnézni hogy hogy néz ki egy pannonos bolt itt felénk, meg hogy néz ki a T-Mobile megyei képviselete. Bár ez utóbbiban olyan 6 éve jártam utoljára, akkor volt fejlettebb mint a legközpontibb fekvésű pannon üzlet.
    Ha egyszer nem tudok nálatok vásárolni, akkor hogy akarjátok hogy új ügyfeletek legyen, könyörgök? Megnyugtató lenne egy olyan empirikus felmérés, ha bemennék a T megyei képviseletre, hogy van-e P990i? Én olyan 95%-ra tippelem, hogy van raktáron. Nem az összes bolt végigjárására gondoltam, hanem 1 darabra.

    Egyébként tök mindegy, inkább veszek a telefon árából egy fénymásolót az irodába.


    szerk.: azért elég rosszul esik, hogy írtam a pannonnak egy e-mailt és annyira se méltattak hogy válaszoltak volna. A SonyEricsson azért már másnap válaszolt.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák