Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Viktor0610 #2110 üzenetére

    Te Viktor ez az üzleti Pro 3 ez kurva jó! Miért nem szíveskedik a Pannon reklámozni?

    Két kérdésem van már csak ezzel kapcsolatban, ez mindenben jobb mint a mostani csomagunk (üzleti expert, mobitrend plusszal - 2500 kb a havidíj és semmi sem beszélhető le).

    A kérdés az az, hogy ha Pro 3-ra váltok, akkor az alap havidíjban (3490) benne van-e a cégen belüli ingyen hívás? Én úgy vettem ki hogy igen. Miért van a táblázat alatt felsorolva, hogy mobitrend bázis és plusz költségcsökkentő megoldások? Akkor most csak a választott körzet kedvezményes hívása nincs benne az alap havidíjban?


    Hogyan tudok rá átváltani?

    Szerintem nem kell kiszámolni, mindenképpen megéri. Két szám van a 4-ből akik nagyon keveset telefonálnak kifelé, van egy, amelyik olyan 2-3 e ft értékben (ezt is futja a havidíj), illetve vagyok én úgy kb havi 15-20e ft-os beszélgetéssel. Így kb a másik 3 szám lenne olyan 10000 ft, az enyém meg (mivel itt a percdíj egy olyan 10 ft-tal olcsóbb), mínusz amit lebeszélhetek, szintén olyan 10e ft. Így szerintem durván olyan 20-ból kijönnénk a mostani 30 helyett. És legalább a másik két szám is többet beszélne. Ez nekünk mindenképpen megérné, és nagyon köszönöm hogy beírtad.

Új hozzászólás Aktív témák