Új hozzászólás Aktív témák

  • Whaazzup

    senior tag

    válasz seawolf570 #5222 üzenetére

    Szia.Ha ma lesz időm lemegyek a műhelybe és megkeresem őket.A kérdésedre az a válaszom hogy a fezsültségeknek stabilnak kell lennie +- 1,5volt max,mivel nincs rajzom rüla így nem tudom pontosan megmondani melyen feszek vannak még rajta,de a fontos a 12/5 volt meghajtó feszűltsség az inverter felé 12v és a vezpanel felé12/5volt.Ha ezek megvannak általában indul ha jó az inverter része.Az eepromot lehet újra tölteni ha van mivel és nem teljesen halott anélkül hogy a monitort szét kéne szedni,De ehhez kellene másik tartalom,vagy egy másik monitorból lementeni,sima pákával is kilehet forrasztani az ic-t úgy hogy a nyák nem sérül meg (én is így szedem ki) de utána már nem biztos hogy az eeprom jó lesz ezért csak cserénél van így.Én is Veller pákával forrasztok leg többször van megfelelő technika hozzá.Meg nézem mi van lent aztán írok.

    1.) A vezérlő panel ára:5000ft
    2.) Komplett panel amit csak bele kell raknod a keretbe az is van kérdés hogy bele fér e.ÜDV.

    Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

Új hozzászólás Aktív témák