Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Whaazzup #5219 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm a segítséget. ha van ilyened szívesen megveszem, dobj PM-ben árat, és ha játszik posta, akkor számlaszámot, amire utalhatok. Ha nem gond akkor [link]-et dobok, pont ilyen van az enyémben is (a Kép055.jpg-re kattintva látható). De ha csak sima D-SUB-osod van, az sem baj, mert arról használták, nem DVI-ről. Lenne még pár kérdésem. A 12 és az 5V mennyire stabil ezeken a tápokon, mert én multiméterrel 12, 34-et, és 5,2-öt mértem. Véleményem szerint, ez még belefér a tűréshatárba, de ha tévedek, légyszíves igazíts ki. A másik kérdés. Az EPROM újra égethető-e, vagy egyáltalán megszerezhető-e a tartalma valahonnan, mert ha igen, és csak az a baja lehet megpróbálkoznék vele (a panelre akkor is vevő vagyok), igaz a kiforrasztása nem egyszerű, mivel kétoldalas a nyák (ha nem többrétegű), és csak egy sima Weller-em van. Ha úgy látod nem érdemes vele foglalkozni, de te hasznát tudod venni a Scaler IC-nek, szívesen elpostázom a panelt. :R

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák