Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Siriusb #3607 üzenetére

    Köszönöm, valóban ez volt, ha asztali gépen lettem volna, elvégzem a házi feladatot :).
    Ennyi idő elteltével már az alis rendelési listámban sem egyszerű megtalálni valamit.

    Nekem is volt, ami 2 hónapot utazott, ráadásul tracking nélkül, végül ideért. szóval bízni lehet ;)
    Eddig az élezőhöz adott 1500-as volt a legfinomabb kövem, de őszintén szólva olyan nagy megfejtést nem láttam benne, azon kívül, hogy fényesebb lett az élszalag, mint ha abbahagyom 800-nál. De gondolom ahogy finomítok, a sorjaképződés is egyre kevesebb, ez is segít.
    Bevallom, nem szeretek sokat tökölni a fenéssel, és általában összevárok több kést, az meg úgy mégtöbb idő lenne. Ezzel a két késsel darabonként olyan negyed órát szüttyögtem, ami nálam sok, másnál lehet hogy kevés, most rááldoztam, mert kíváncsi voltam. De egy marék 600 forintos Tramontina steak késre (nem recés, nyugi! :) ) már sajnálni fogom a darabonként negyed órát :)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák