Új hozzászólás Aktív témák

  • basaja

    senior tag

    válasz lugosi #1525 üzenetére

    Megérkezett a Spyderco Triangle. Úgy bontottam ki, mint egy kisgyerek karácsonykor...Egy óra alatt(ebben benne volt az ismertető könyvecske átnézése)6 kést is lehúztam vele. Egy santokut, egy séfkést,egy Wenger bicskát,egy Mikov bicskát,a Laetherman Sidekick egyenes és szerát pengéjét is, valamint a Dieter Duane-omat.
    Ez az utolsó egy félszerát penge154CM acélból. Eddig nem volt itthon semmi,amivel normálisan megélezhettem volna, de most...a pók pár perc alatt borotvált csinált a késből...az egyenes és a szerát pengék is pillanatok alatt brutálisan megéleződtek, egyszerűen félelmetes. Viszont a Leathermant egyszerűen nem tudtam annnyira lefenni, mint a többit. Éles, de mégsem az igazi, legalábbis a többihez képest. Elvileg 420 HC acél,nem kellene, hogy probléma legyen a fenése, de mégis hagy kívánni valót maga után. Meg persze nekem is gyakorolnom kell,az is lehet-mivel az volt az első-én bénáztam el.
    Eddig nagyon pozitív a barátság a Spyderco-val, remélem még mélyülni fog... :K

    EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

Új hozzászólás Aktív témák