Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    Nem tudom, jó helyre írok-e, de hátha.
    Arról van szó, hogy a garázsunkban eléggé elszaporodtak az egerek. Próbálkoztunk hagyományos egérfogóval, majd a ragasztóval, meg is fogtunk párat, de csak nem múltak el, és egyre idegesítőbbek lettek. Két napja vettem a Protect egérirtó szert, azt a kis tasakosat. Másnapra egyet meg is kezdtek, bár nem sok hiányzott belőle. Tegnap viszont csináltunk egy kis pakolást a garázsban, melynek során találtunk több méretes egérfészket is, bennük még kölyök példányokkal. Ezeket sikerült is likvidálni, de mire észbe kaptunk, a kutya kb. négyet el is fogyasztott.
    Most kicsit aggódok, hogy került-e méreg a kutyába, és hogy az mennyire tud kárt tenni benne, tekintve a méretbeli különbségeket (németjuhászról van szó). Nyilván egy ekkora testhez nem ugyanaz a mennyiség szükséges a mérgezés kiváltásához, mint egy egér esetében, meg azt sem tudom, mennyire agresszív ez a szer.
    Milyen tünetei lehetnek, ha mégis gond lépne fel? Azt tudom, hogy valami belső vérzés kiváltásával "gyilkol" ez a szer.

Új hozzászólás Aktív témák