Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz Krisz1000 #1225 üzenetére

    Azóta megoldódott. Fura de attól hogy hasznàltam kicsit. Egy nap után "bekopott" a helyére. Most úgy marad ha elengedem is. A középállásból kitolni jobban idegesít. Volt hogy arrébb csúszott az egész gázkar, pedig rendesen le van helyezve. Leginkább még is az a nevetséges 50 centi kábel ami összeköti a két egységet, ez zavar legjobban. Ki akarok alakítani egy kényelmes helyet de az 50 centi nagyon korlátoz. Pláne ha el akarom vezetni a kábeleket hogy ne nagyon látszódjon. Az ennél nem fog összejönni. Lehet beruházok egy x52 prora. Most tűrhető áron tudnék újat szerezni. Amit nem tudok pontosan, mert csak képen videón láttam, hogy a gázkar kialakítása nem olyan mint a hotas x nek. Gondolok itt arra hogy ami nekem elég fontos Eliteben hogy a hátsó ilyen jobbra balra billegő gombok rajta legyenek. Plusz az a két gomb. Ezek a hajó jobbra balra oldalazásához ès fel le mozgásához kellenek. Na ilyent nem láttam az x52 gázkaron ott hátul. Van vmi tekerős cucc, meg egy gomb. Ezek funkcióját nem ismerem. Erről írhatnátok infót hogy ez milyen végülis. Ez meg is határozza hogy beruházzak e egy ×52 prora. Mondjuk előtte akarok időt adni ennek az Elite Dangerousnak is, mert most oké, rákattantam, de egy hónap múlva ki tudja. Meg jön a Division 2 is amit várok.

Új hozzászólás Aktív témák