Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz Mezga82 #9199 üzenetére

    Maga a lámpa körvonalai is jól mutatják, hogy mi a helyzet. Amúgy kíváncsi lenék, hogy ilyenkor (ezt hogy hívják?:tévedésből, vagy hamisan vádoltak meg?) nem-e hivatalból kell megszüntetniük az eljárást... szóval a fellebbezésre szerintem nincs is szükség... de majd eljárásjogból ismerősebb kolléga megmondja a tutit.

  • Mezga82

    csendes tag

    válasz Mezga82 #9199 üzenetére

    Van fejlemény az ügyben:

    Azt írták, hogy igazoljam azt dokumentummal, hogy a lefényképezett autó nem az enyém. Ez vicc... Ti is láttátok, hogy két tök más autóról van szó.

    Megírtam megint, hogy nézzék már meg, hogy milyen autó és milyen rendszámmal, mert nem én vagyok az. Az ORFK, a BRFK, a kerületi rendőrség, a konzul és már a külügyminisztérium is a levelezésben szerepel. Mintának beraktam egy litván rendszámot. Nekünk is csak gyanú, de több helyen olvastuk, hogy külföldön összetévesztik a magyarral. Az érdekes, hogy a bélyegző tényleg nem bélyegző. Rá van nyomtatva a büntis levélre. Eleinte polizia.it mail címre írtam, de azóta mindig gmail,com címről írnak vissza és soha nem tartják be, amit kérek (reply all). Sőt mindig kitörlik az eredeti levelemből a másolatot. Most írtam, hogy 4. alkalommal
    kérem a lezáró határozatot és ha még 1x megteszik feljelentem őket.

    Előfordulhat, hogy csalásról van szó? Visszaélés miatt akarhatják a forgalmi másolatát (amit egyébként nem küldtem el egy szaros gmail címre). Ha nem is csalás, milyen lehetőségem van a feljelentésre?

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák