Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gyimger #26533 üzenetére

    meg ha levélben (remélhetőleg emailben) ment a kommunikáció, ami tényleg csak ennyi, hogy "x (közös ismerős) születésnapjára/névnapjára/esküvőjére hívtak? menjek/ne menjek/kerüljük egymást?", akkor elég lenne bevinni kinyomtatva és lepakolni, hogy "részéről ennyi volt a kommunikáció és a hatalmas zaklatás" :)

    ...amúgy nem is értem, hogy ha békében mentek szét, mire fel az egész? túl vagyok már pár kapcsolaton, de 20éves fejjel se volt ilyen szakítás, ami után "kerülni kellett volna" a másikat :U vége, ennyi, de ha pl x hónap/év után összefutunk, akkor sincs semmi: neki arra tart az élete, nekem meg erre... (20 éve asszony nővérének a lányával voltam együtt pár hónapig, utána nekem és neki is volt n+1 kapcsolata és semmi gond nem volt, amikor kb 13 éve családi ebédnél újra összefutottunk... kerülnünk se kell egymást, mert ami volt, rég lezártuk... szerintem így kell ezt felnőttként kezelni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Pttypang

    veterán

    válasz gyimger #26533 üzenetére

    Köszi :R , ilyenkor valami kommunikacios csatorna elerheto? A meghallgatasra/kihallgatasra kb milyen idon belul szamithatok?

    Borsodi lakcimem van, budapesten lakok, a leveleket nem kapom meg azonnal.

    #26534mephi666
    Probaltam jopofa lenni a levelekben, meg tajekoztatni, de ugye fogalmam sincs, mi volt a masik oldalon. Nem veletlenul lett vege a kapcsolatnak.
    Rokonomnak irt, amikor zavarni kezdte.

    Ilyenkor mar a meghallgatas elott keressek ugyvedet, konzultaljak egy buntetojogi ugyveddel?

    #26535gyimger
    Nyilvan joga van a nyugalomhoz, zabszem vagy sem, csak hetekig nem tudok ettol rendesen aludni, hiaba elvezem amugy a versenyeket/esemenyeket, ennyit nem er az egesz.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák