Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz general #7037 üzenetére

    Én januárban vettem a ryzen 3000-es gépemet, de azóta se értem az amd tuning es ram hókuszpókusz nagy részét, lévén normálisan senki nem bïrja leírni, csak félmondatokat kapsz és számomra érthetetlen utalások és rövidítéseket találtam. Prohardvernek se érdeke hogy 1-2 cikkben leírják tisztán és érthetően pl. 1 cikk intel 8-9-10. generáció, 1 cikk AMD Ryzen 1000-2000-3000, mert akkor nem lehetne pl. a Ryzen 3000 topikban a 32 ezer hozzászólásából kb. 30 ezer posztban ugyanazt a 10 kérdés újra meg újra meg újra és újra feltenni, hiszen a fórum átláthatatlan, áttekinthetetlen, nem strukturált összevissza katyvasz. Alkalmatlan időtálló informálásra, csak az oldal látogatási számának pörgetésére való.

    Persze a gyártók büdös nagy sara is ezt az állapotot fenntartani; pl. a méregdrágán megvett x570-es alaplap leírása kalapszart nem ér, gagyi kínais színvonal manual-t adnak hozzájuk, amiben kb. SEMMI nincs leírva, az egészet összebasszák 10-15 oldalon, és pont. Én elengedtem ezt a tuning hülyeséget, megy amennyit megy, azon szerencsére stabil, több meg nem kell jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák