Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lowzor

    veterán

    válasz Dorien #87820 üzenetére

    Az STX amúgy játszva meghajtja extra high gain-re állítva az erősítőjét, legalábbis hangerő tekintetében. Szerintem a karaktere, ami annyira talán nem illik hozzá, mert a 990-hez gondolom valami mélyorientált erősítő kell, hogy rendes basszusokat hozzon ki belőle.
    Az STX-be majd veszek LME49720 OPAMP-okat, mert egy haverom szerint azzal sokkal jobb lesz a hangja, mint a gyárival.

    #87821 Xavius:

    Elhiszem. :)
    Csak ugye a nyitottsággal és a velúr párnával rengeteg mély elszökik.

    #87822 Gzula[HUN]:

    Marad, az biztos. Azért is van meg 2,5 éve, mert amúgy nagyon tetszik a hangminősége, csak arra a zenei stílusra, amire főként vettem nem volt a legideálisabb a velúr párnával.
    Én is a kísérletezés miatt rendeltem rá ezt, féltem hogy egy nyitott fejesen nem fog jól működni, de nekem szerencsére bevált.

    #87823 Ba cy lus:

    Én is gondoltam rá, hogy hibás, de aztán láttam hogy pár tesztben és jó pár fórumos posztban ugyanilyen másoknál is. Azt meg kétlem, hogy annyi hibás példány lenne.
    Szívesen kipróbálnék egyszer egy 250-est, hogy az mit tudna mélyekben ugyanerről a forrásról, vagy akár egy másikról.
    Ez is produkált amúgy mélyeket, ha egy mélyorientált elektronikus zenét benyomtam, szóval a Sokol rádiós hasonlat egy kicsit túlzás volt, de nagyon kevésnek éreztem, és a magasak is mindent elnyomtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák