Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FrigoCoder

    csendes tag

    válasz Vasinger! #8502 üzenetére

    Nekem is van M50-em és szépen visszacsomagolva a dobozába ott csücsül az asztalom mellett. Egyszerűen jobban preferálom a 668B és főleg a szűrt 681 hangját.

    M50 zárt, túl aggresszív, hangképe túlságosan V alakú, nehéz és számomra kényelmetlenebb. Nem nagyon élvezem vele a zenét.

    681 ezzel szemben félnyílt, jó hangtérrel, lágyabb hangzással, erőteljes ütések helyett szépen szól a basszus, megfelelő erősítésre sokkal jobban reagál mint a többi (erre vonatkozott az általad félreértett mondatom a FiiO-ról), szűréssel kombinálva tündököl. Nagyon jó vele zenét hallgatni. Könnyebb, kényelmesebb, szabadon lehet moddolni és játszogatni vele. Ja és olcsóbb, talán még ha a FiiO E07K-t és a plüss fülpárnát is beleszámítjuk.

    681B lehet hogy különböző, de nem hinném hogy egetrengetően.

    Alig várom már hogy kezemhez kapjam a HD681EVO-t, annak nagyobb a hangtere, alapból detachable kábel és szűrni se kell mert megoldották a high peakeket.

    Őszintén szólva nem értem mit ajnározzák mindenhol az M50-et, annyira nem jó. Nekem nagy csalódás volt az elvárások tükrében. Jól erősített és szűrt 681 egyszerűen porba alázza, kész. 681EVO még jobban fogja alázni, a föld alá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák