Új hozzászólás Aktív témák

  • macman507

    aktív tag

    válasz macman507 #79038 üzenetére

    Megvettem végül az MH752-t. "Balanced"-nek mondanám a hangzását, nekem tetszett, nem bántotta a fület.
    Kényelmes is, belül kicsit ferdén van a hangszóró beépítve így egy kiállóbb fül is elfér benne, de ki kell próbálni..aztán mindenki eldönti, hogy nála milyen. Nálam alkalmas hosszú használatra. Nagyobb fülpárnával még jobb lenne.
    A mikrofon nálam halk volt, de szoftverrel megoldható, hogy legyen hangja. (EQ APO)

    Kb. 1,5 év után a műbőr kezdett lebomlani kis darabokban róla, zöld termék.. ;]
    Aztán kb. 2,5 év után a fejhallgatóban valami érintkezési probléma keletkezett a bal oldali részen, ami miatt jobb oldalt nincs hang, mozgatásra visszajön és úgy is marad, amíg le nem veszem. :D Pedig vigyáztam rá, nem lett leejtve stb..
    Ettől függetlenül ajánlom, de tudni kell hogy valószínűleg előbb utóbb ez lesz a baja.

    Pont akartam venni rá egy nagyobb fülpárnát, találtam egy oldalt ahonnan lehet rendelni mindenféle változatot. Akit érdekel megkereshetem az oldalt és linkelem.

    A probléma jelenleg az, hogy szét akarom szedni, hogy megnézzem hol van a hiba, megpróbálnám megjavítani valahogy.
    Egyenes csavarhúzóval nem férek oda, speciális kis helyre beférő meg nincs. Szóval valami tipp, hogy mivel lehetne kicsavarozni? :D

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

Új hozzászólás Aktív témák