Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz stefi81 #91957 üzenetére

    Még nem volt rá példa a fórumon. Annyi mod volt rajta eddig, hogy Darvinya, majd javaslatára én is kivettük a kagyló külső és belső fele közötti szigetelő gyűrűt, és mintha a tér növekedett volna tőle. A 3-3 csaravat kicsavarod, és már látni fogod miről beszélek. Ha ovális alakra hallítod, ki lehet bújtatni úgy a gyűrűt, hogy nem szakítod szét. (Meg párna mod persze.)

    Mondjuk a gyári 3,5-es dugót én tuti nem cserélném le utángyártottra. Az általad linkelt dugaljt egyébként ismerem, a Videoton fejesemet, a TAD-500-ast meg a Pioneer SE-A1000-est is olyannal alakítottam át cserélhető vezetékesre.

    Én inkább azt csinálnám, hogy vadásznék egy töröttre (vagy egyéb okból olcsó), és felhasználnám hozzá azt a kagylót, amin a 3,5-es dugalj van. Ahhoz pedig jó lenne törött (vagy egyéb okból olcsó) Pro10 (vagy standard) is. Sokkal igényesebb lenne a végeredmény.

    Balanced pin kiosztást sajnos nem ismerem (még). Várom a végeredményt, mi lesz belőle! :))

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák