Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz mmakay #90989 üzenetére

    A helyedben megoldanám a problémát, mert tavaly november óta, ha egyáltalán volt, akkor 140€+posta alatt nem. És - ahogy Dorien is állította - ennél jóval többet is megér. És nem csak hangja (csak azért már megéri egyébként), látod is, mire költesz. A fémból és a bőrből se spróloltak. Másfél éve vettem az enyém, máig itt van előttem, hogy amikor kivettem a dobozából, ahogy megfogtam, a hideg fémhez értem először, és ahogy hajoltam a doboz felé, megcsapott a tehénszag. Szóval nem műbőr. :)) Ok, párnája egy szöszmágnes, de memóriahabos. Cserélhető vezeték, olyannal használod, amivel akarod gyakorlatilag.
    (Év elején engem is szopatott a telekód, valahogy összehoztam. Még az asszonnyal is sikerült összevesznem aznap, szóval átérzem a problémát.)

    #90988Jót-evő: Yamaha MT5, AT M40X, Beyer DT240pro, AKG 361. Utóbbiról van egy pár napos teszt, ott Józsua esküszik rá, hogy az a legjobb zárt hang 100$ alatt. Vagy az, vagy nem, de az biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák