Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Fenn3gyer3k #90501 üzenetére

    Ha olyan nyitottat szeretnél, ami nem lenne mély hiányos akkor sok választás nincs.
    Nem viccból írtam egyébként az X1s-t, ITT foglaltam össze 2 talált külföldi teszt alapján, hogy elvileg ugyanaz, mint az X2HR, csak más a szín kombinációja. Képek alapján nagyon úgy néz ki, de hang tesztet meg sehol se találtam, pedig feltúrtam utána a netet. Ha egyszer elszakad az X2HR-em párnája, tuti, hogy rendelek egyet, mert a párna ugyanaz.

    Ezen kívül "Z" szerint az SPH9600-as se a 9500-as "szellemi" utóda, hanem az X2HR-é, hangzás alapján. Az INNEN rendelve áfával, tokkal, vonóval kb. 43-44ezer HUF-ban állna meg. Egyik fórumtársunk ITT csinált róla tesztet. (A nevére sajnos már nem emékszem, de emlékszem, hogy egy agyon EQ-zott Beyer volt neki a non plus ultra.)

    V hangzú nyitott még a Beyer 990 Pro, de én nagyon nem vagyok ott Beyer terén, nem hallottam, meg - többek közt - Dorien szokta emlegetni a Hifiman 4XX-et, az ő fülében pedig én nagyon bízok. Dorien egyik kedvece szintén egy Fidelio X2-es (egy régebbi modell, talán még Gibson gyártmányú).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák