Új hozzászólás Aktív témák

  • salytmasztor

    aktív tag

    Nem terveztem mostanában bármilyen fejes vételt / váltást, de persze Zeos egyik videója (újra..sajnos) megfogott..

    Beyerdynamic DT 880 / 600 ohmos + megfelelő erősítő érdekelne.
    Az erősítőről kérdeznék főleg, mivel Zeos CSAK! az Emotiva BasX A-­100 -at ajánlotta, mert hiába van sokféle más nála (elvileg 600 ohmos fejesekhez megfelelő), de CSAK ezzel tudta kihozni a 880-ból az igazi részleteket.
    Itthon nálunk jelenleg egy helyen lehet elérni és ott 115ezer Ft és ez kissé sok, ennyit nem terveztem kiadni amp-ra. :B
    Pár tanács, tapasztalat kellene DT880/600 -hoz, mi lenne ami biztosan megfelelően meghajtja (kb mint Zeosnál), de nem ennyire húzós az ára.

    Jelenleg Sennheiser GSX 1200-et használok csak simán 32 ohm körüli fejesekkel, amit nagyon szeretek, de persze ez már kevés 600 ohmhoz (talán még 250-re is) , viszont van még egy Sense V1 erősítőm és Aune X1S dac (bár a kis Sennheisert nem szívesen cserélném le pár funkciója miatt).

    Bármilyen véleményt és tippet köszönök, főleg Bodztól és Dorientől, mert tudom nekik volt / van DT880 (de mástól is persze).

    Ha valaki tud jó áron új vagy használt Beyerdynamic 880 / 600 ohmos fejest, ne tartsa vissza, thx! :)

Új hozzászólás Aktív témák