Új hozzászólás Aktív témák

  • Feck

    tag

    válasz Sinesol #84549 üzenetére

    Nekem a harmadik DT 1770 Pro lett jó, ami maradt (lekopogom, de ezzel semmi gond nincs :D) . Elsőnél gyanúsan nagy akció volt a korábban emlegetett boltnál, meg is kérdeztem, hogy bontatlan-e, azt mondták igen. Megvettem, de a műanyag tokból a fejpántot borító anyag ki volt fordulva, és a varrás is szakadt volt a végén. Mondom ne már... Aztán volt jobb oldalt felrakáskor kattogás, szóval... Közben reméltem, hogy nem fogok ki driver-hibásat, nagyon sok panasz volt a jobb oldali driver betorzulására, majd totál elhallgatására.
    Szorítóerőre is többen panaszkodnak, nekem pont jó, még lehetne szorosabb is :K

    Az előző sorokat olvasván nem hagyott nyugodni a dolog, felraktam hát az egyelőre parkolópályán lévő és alig használt HD 650-et (mert a Cavalli Tube Hybrid lassan 1 hónapja csücsül a vámon :DDD ) vagy háromszor fel-le, "megtekergettem", elenyésző volt a nyikorgás első felrakáskor, ha azt a minimálisat egyáltalán annak lehet nevezni. :D Ebből egyébként a 2019-es verziót birtoklom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák