Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz darvinya #84450 üzenetére

    Részben volt csak "forrás gond". Alaplapiról jobban tetszett, mint az MDR-1A, mert arról a Sony-n alig volt valami magas hang. Szinte semmi. Idő közben jött meg annó a Tempotec Sonata HD, meg volt egy kényszer párna cserém (szétmálott a régi) az MDR-1A-n. Ezekkel meg klasszisokkal jobban szólt a Sony. Ezért az OneOdio ment, egyébként a drágább fejhallgatót akartam először eladni. Meg azért, mert abban az időben érkezett meg az X2HR is tavaly év végén, "játszós" meg már volt. Három. Négy. Meg két rádiós. :P A feleségem meg már csúnyán nézett rám.
    Azóta meg "csak" ajándékba kaptam rosszakat, azt még meg tudtam magyarázni... ;]

    Idő közben meglett a Loxjie D10, azon nem próbáltam az OneOdiot, de az egyik cimbim is kapott egyet tőlem (OneOdio Standardot "bundás" párnával, mert nem bírja a műbőrt) névnapjára, majd kölcsön kérem tőle esetleg.

    OneOdio-ból vsz. még fogok vásárolni, de nem tartom kizárni, hogy vagy A70-es, vagy annak BT verziója, az A71 lesz. Meglátom. (Mondjuk egy Denon D1200-as lehet hamarabb lesz.)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák