Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz copass #83756 üzenetére

    Gondoltam, abból, hogy "Előbbi lehet túl vékony lenne már az E10K-val, meg a párnája se klasszkus circum" vágni fogod, hogy az Senn 559-es lenne a jobb vétel, mert "Utóbbi meg cserélhető kábeles" is.

    Én a Fidelio X2HR-el jártam így, még most is szorít, de időről időre egyre kevésbé.

    Egyébként az AVA400 a drivert leszámítva gyakorlatilag tök ugyanaz, mint egy TAD500, ami nekem az első belépő szintű hifi fejesem. Soha egy pillanatra nem éreztem, hogy szorítana. Sőt, most már inkább lötyög a fejemen, szóval szerintem ez miatt ne aggódj, majd alakulni fog.

    Most már 6 éve megvan, lepasszoltam a kisebbik fiamnak egy ideje. 4,5 évet bírt az eredeti párnája, pedig abban az időben csak azt használtam napi 3-5 órában. Azután kapott egy 100mm-es párnát. (Azzal így néz ki.) Nem tökéletes, hangyányit lötyög rajta, de a 95mm-es már kicsi lenne rá. Gyárit kerestem rá, de nem találtam. Most egy ilyen van úton rá. Azt még nem tudom, hogy milyen lesz rá.

    Amúgy az eredeti AVA400 párna nem lesz eladó? Vagy visszaküldöd a fejest és lesz helyette az 559 (vagy más)? Hangzása amúgy tetszik?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák