Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz KisTücsök #83213 üzenetére

    Azt gondolom, hogy a HD800 egy olyan fejes, amit mindenkinek egyszer hallania kell. Onnantól átértelmeződik a térbeli pozícionálás meg a kényelem fogalma.
    Ugyanakkor nagyon problémás a kiszolgálása. Nem arra gondolok, hogy ne lehetne belőle Vannak olyan olcsóbb eszközök is, amikkel már jó lehet a hangja, de igazán jól akkor tud szólni, ha valami hozzá passzoló forrást pattint oda az ember, az meg nem olcsó. Mondhatni legalább annyi, mint maga a fejes.

    Lehet ezért majd mindjárt jól megköpködnek:
    Amikor anno hallgattam itthon és összevetettem az ATH-AD900x-el meg a K7xx-el, akkor azon kaptam magamat, hogy az említett két középkategóriás fejes igen jól veszi az akadályt. Az AD900x egészen meglepő volt komolyabb forrásról (ADI-2 DAC), mármár azt mondtam, hogy semmit nem hiányolok abból, amit a HD800 tud (persze azt a teret és pozícionálást leszámítva). A K7xx meg kísértetiesen jól tudja hozni néha azt a térérzetet. Szóval nem tudom milyen cuccokkal is rendelkezel éppen, de lehet inkább ajánlanék egy AD900x-et, ha még nem hallottad.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák